SIKÇA SORULAN SORULAR –

KAÇ TANE GREFT EKİLİYOR VE FİYATI NEDİR?

Saç ekim işleminde fiyatve greft sayıları ön bilgi olarak maliyetler kısmında bildirilmiştir ancak ekibimiz siz değerli misafirlerimize kişinin tam durumunu online konsiltasyon yada klinik muayenesinde belirleyip en uygun fiyatı verecektir. Resimleriniz Doktor ve uzmanımız tarafından değerlendirildikten sonra, detaylı olarak uygulanacak ekim teknikği, maliyet ve uygulama süreci hakkında bilgilendirileceksiniz.

KILLAR HANGİ NOKTAYA YERLEŞTİRİLİR?

Kaşlarınızı kaldırırsanız alın çizgisini görebilirsiniz. Bu çizgiden yukarı ekim başlayacaktır. Nakil bölgesinde kas olmamalıdır. Sebebi, kas üzerine yapılan ekimler zamanla hareketli doku sebebiyle tekrar dökülecektir.

EKİLİ SAÇLAR NE ZAMAN BÜYÜR?
Ekilen saç yaklaşık 1 ay sonra hafif uzar ve bir süre sonra tekrar düşer ve 3.aydan itibaren tüylenerek çıkmaya başlar Gözle görülür şekilde 5-6 ay sonra saçlarda büyüme olur. Bu süre, kişinin metabolizmasından farklı olabilir.

AMELİYATTAN SONRA SAÇLARIMI BOYAMAKTA SORUN YAŞAYABİLİR MİYİM?
Ameliyattan 5 veya 6 ay sonra, saçlarını renklendirirken problemler ortaya çıkabilir. Saç rengindeki kimyasal elementler, saç büyümesini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu aşama sona erdiğinde saçlarını boyayabilir ve kozmetik ürünlerini yeniden kullanabilirler.

AMELİYAT NE KADAR SÜRER?
Ameliyat süresi, hastanın nakli alanından değişir. Doktorumuz ve uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar 4-8 saat sürecektir

AMELİYATTAN SONRA SORUN YAŞARSAM NE YAPMALIYIM?
Doktorlarımız ve kadrolarımız başarıyla 8.000’den fazla ameliyat gerçekleştirdi ve herhangi bir problem yaşamadı. Ama yine de, bir sorun olursa, doktorumuza ya da kadroya 7/24 telefon veya e-posta ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca kliniğimizi ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

AMELİYAT SONRASI SAÇ BÜYÜMESİ KAZANCI İÇİN KULLANABİLECEĞİM HERHANGİ BİR İLAÇ YA DA VİTAMİN VAR MI?
Transplantasyon sırasında greftleri analiz edilir ve sonrasında saç yapısı ilaçları veya vitaminleri için önerilmektedir.

AMELİYATTAN ÖNCE HERHANGİ BİR TEST YAPTIRMAM GEREKİYOR MU?
Ameliyattan önce doktorumuz HIV, HbSAG, HCV kan sayımı (CT) testini önermektedir.

BAŞKASININ SAÇINI NAKLETMEK MÜMKÜN MÜ?
Dokular uyum sağlarsa teorik olarak mümkündür ancak böyle bir işlem uygulanmaz.

  Ofis

  Antalya Şube : Cumhuriyet,629 Sk no:16 07160 Muratpaşa/ANTALYA- İstanbul Şube : Altunuzade,Nuhkuyusu cd No:94 34662 Üsküdar/istanbul

  Telefon Numaralarımız

  0533

  E-Posta

  info@haarexclinic.com

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma: 10:00-18:00
  Cmt-Paz: 10:00-14:00

  TurkishEnglishGermanItalianSpanish