– SAÇ EKİMİ PROGRAMI –


1-Temas 

Size mümkün olan en iyi tavsiyeyi ve kişisel bir maliyet planını sağlamak için mevcut saç yapınızın resimlerine ihtiyacımız var. Bu resimler uzmanlarımız tarafından analiz edilmektedir. Sonuç olarak, bizden ayrıntılı, bireysel ve bağlayıcı olmayan bir maliyet planıalacaksınız . Fotoğraflarınızı postayla, whatsapp veya formu kullanarak almaktan mutluluk duyuyoruz.


2. Randevu Seçimi 
Tahmini kabul ediyorsanız, istediğiniz süreyi bize bildirin. Buna dayanarak size uygun tarihleri zorunlu olarak gönderebiliriz . Ayrıca kısa süreli randevular da mümkündür. Yukarıdaki tarihlerden biri için bize ilgili uçuş onayını gönderir göndermez, hazırlıkları tamamlayacağız ve sipariş belgelerini size göndereceğiz. Sizi yolculuğa hazırlayacağız.


3. Varış ve Otel
Uçuş onayını aldığımızda, transfer şoförünü, 4 **** oteldeki konaklamanızı ve operasyonunuzu organize edeceğiz. Uçuş onayı ile uçuş saatinde değişiklik olması durumunda transfer sürücüsünü en iyi şekilde organize edebiliriz. Varışta, kişisel şoförünüz check-in için sizi otele getirecektir.


4. Konaklama
Hastaneye Vardığınız gün bir kan testi yapılacaktır. HIV, sifiliz veya hepatit gibi hastalıklar üzerinde ameliyat olmadığımız için bu sizin güvenliğiniz içindir. Sonrasında uzman ile ön inceleme yapılır. bunun yerine, saç çizginizin isteklerine ve uzmanlık yıllarının tecrübesine göre belirlenir. Ek olarak, ön inceleme saçın genel bir analizinin yanı sıra sağlık durumunu ve yoğunluğunu da hesaplanır. Tüm ön muayene tamamlandıktan sonra bir danışma toplantısı yapılır. Bu röportajda, uzman saç naklinin tüm ayrıntılarını sizinle görüşecek, prosedürü size açıklayacak ve tahminine göre prosedürün ne kadar süreceğini size söyleyecektir. Ameliyat genellikle 3 ila 8 saat veya daha fazla saat sürer ve bu sırada kendinizi müzik veya televizyonla rahatsız edebilirsiniz. Sıcak yemekler arasında seçim yapabileceğiniz tedavi arasında bir mola vardır, 9 ayrı dilde bir tercüman her zaman mevcuttur, böylece hiçbir dil sorunu çıkmaz. Aynı gün asıl tedavi uygulanır. İşlem lokal anestezidir.


5. Mezuniyet 
Ertesi gün bir takip muayenesi yapılacaktır. Uzmanlarımız sizin pansuman işlemini tamamlayıp sonrası için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir. Ek olarak, tedavi edilen bölgelerin bakımıyla ilgili ipuçları ve son işlem için özel bakım ürünleri alacaksınız . Daha sonra transfer şoförümüz tarafından eviniz için uçacağınıza hava limanına yönlendirileceksiniz.

 

 

  Ofis

  Antalya Şube : Cumhuriyet,629 Sk no:16 07160 Muratpaşa/ANTALYA- İstanbul Şube : Altunuzade,Nuhkuyusu cd No:94 34662 Üsküdar/istanbul

  Telefon Numaralarımız

  0533

  E-Posta

  info@haarexclinic.com

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma: 10:00-18:00
  Cmt-Paz: 10:00-14:00

  TurkishEnglishGermanItalianSpanish