HAREEX HGS PREMIUM

HAAREX HGS Premium, Pazarda mevcut en etkin saç çıkarma uyaranı ve bakım hattı olarak HAAREX HGS Premium, uç kesim araştırmalarına yönelik HAAREX Uluslar arası Laboratuarlarının (HAAREX International Laboratories ) nihai sonucudur. HAAREX HGS Premium, saç derisinin canlılığını sürdürmek ve kısa dönemde en iyi sonuçlar elde etmek amacıyla özelikle saç köklerinin işlevsel bozukluklarında etkili olmak üzere tasarlanmış, etkin içerik maddeleri bakımından güçlü ve yegânedir.

HAAREX HGS Premium, özellikle Saç Ekimi, tam olarak FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemini kullanmak için tasarlanmış yegâne ürün hattıdır.

HAAREX HGS Premium, güçlü nemlendirici özellikler ile saç çıkarmada uyaran ve bakım etkisi ile bağlantılı olup, saç sapının gerilimi için önemli yararlar sunan temel aminoasitleri sağlar. HAAREX HGS Premium ayrıca, anti DHT etkiyi antioksidan ve anti-enflamatuar etkiler ile birleştirir.

  Ofis

  Antalya Şube : Cumhuriyet,629 Sk no:16 07160 Muratpaşa/ANTALYA- İstanbul Şube : Altunuzade,Nuhkuyusu cd No:94 34662 Üsküdar/istanbul

  Telefon Numaralarımız

  0533

  E-Posta

  info@haarexclinic.com

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma: 10:00-18:00
  Cmt-Paz: 10:00-14:00

  TurkishEnglishGermanItalianSpanish