– FUE SAÇ EKİMİ –

İstanbul ve Antalya / Türkiye’deki Haarex Clinic fue yöntemini son teknoloji ve yüksek standartlara çıkartmış ve uygun maliyetlerle bir araya getirmiştir.Saç kaybına uğrayan bütün insanlar haarex clinic ayrıcalığı ile eski doğal saçlarına kavuşabilir.

 

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)

 

Günümüzde uygulanan son teknoloji Saç ekimin de kullanılan en nazik yöntemdir.Eski yöntemler ile karşılaştırılırsa daha çok konforlu ve en popüler bir yöntemdir Kişinin dökülen saçlarının yine kendi saçları ile boş olan saçsız bölgeye nakletmenin en başarılı yoludur. FUE Foliküler Ünite Ekstrasyonu olarak adlandırılır ve mikro cerrahi operasyon sınıflarındandır.

FUE Yöntemi (androgenetik alopesi) erkek tipi saç dökümlerinin sonucunda oluşan saç kayıpları yaşayan kişiler için kalıcı, estetik ve doğal görünüm sağlayan kesin ve en iyi çözümdür. Kazalar ve yanık izlerine bağlı oluşan yara izleri olan kişiler ve diğer saç hastalıkları sebepleriyle saç kayıpları yaşayan kişilere de uygulanır.

Fue yöntemi saç köklerini özel olarak tasarlanan mikromotor cihazı ile silindirik içi boş 0.5 mm yada 0.8 mm (kişinin saç kalınlığına bağlı olarak değişen) özel punch ile donör(verici) bölgeden tek tek çıkarma işlemidir.

Saç ekiminde kullanılan Fue yönteminin eski yöntemlere göre farkı hızlı iyileşme süreci ve kalıcı izler bırakmamasıdır.Sürekli teknolojik gelişiminde olan fue yöntemi kullanılan modern cihazlarla ve tekniklere bağlı şekilde saç ekimi operasyonun kalitesini ve başarısını olumlu yönde etkilemektedir.FUE yöntemi bu gelişmelere bağlı çeşitlenmiştir bunlar;

 • mikromotor (klasik fue)
 • DHİ Fue (Choi implanter ile saç ekimi)
 • Safir Fue(Safir uçla (Comfort-In — İğnesiz anestezi)
 • Traşsız fue (Traşsız saç ekimi)

Lütfen ! Haarex Clinic’e Sorun!
Kapsamlı bir şekilde tedavi planı tavsiye ediyoruz!

 

Fue Saç Ekimine Sizi Hazırlıyoruz

 

Fue saç ekimi belirtildiği saç kaybı yaşayan kişilere büyük avantajlar sağlar . Saç nakli gibi bir uygulma ile ilgilenip tedavi olmak istiyorsanız,bizimle iletişime geçtikten sonra saç ekimine uygun olup olmadığınızın analizini yapılıp sizin için en uygun fue yötemi ve çeşitlerine karar veriyor ve sizin için en uygun maliyet planı hazırlıyor eksiksiz bir raporla size sunuyoruz.

Raporunuz değerlendirip sizinde koşullarınız uygun ise derhal maliyet planını hazırlayacağız. Bu plan tüm saç ekimi masraflarını içermektedir. havaalanı karşılaması ,V.P.i Transferler,anadilde tercüman,5 yıldızlı otel konaklamaları, İstanbul yada Antalya kliniklerimizdeki gerekli ek muayeneleri ve tüm tedavileri içerir.Dolayısıyla Türkiye ye yaptığınız sağlık turunda hiçbir iş ters gitmez.Baştan sona bütün organizasyonu planlıyoruz. Bu sayede soru işaretleri olmadan saç ekimi tedavinizi huzur içinde hazırlıyorsunuz. Kesinlikle gizli fue nakil maliyeti oluşmamaktadır. Diğer tüm sorularınız hakkında ve daha fazla ayrıntı için bizimle endişelenmeden irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul’daki veya Antalya’daki kliniklerimiz için fue saç ekimi sorularınız var ise lütfen bizimle irtibata geçin,tüm sorularınıza memnuniyetle size özel tavsiyeler veriyoruz.

 

Fue Saç Naklinde Başarı faktörleri Nelerdir?

 

DENEYİM

9 yıldır dünyanın saçını ekmekteyiz yüzlerce başarılı saç nakli yapmamız sebebi ile hastalarımızın beklentilerini daha iyi anlayıp, empati yaparak çözüme ulaşıyoruz. Deneyim bize hastalarımıza en uygun tedavi seçeneğini belirliyor ve Fue yöntemi en başarılı ve hatasız olarak uygulama imkanı sağlıyor

DOĞAL GÖRÜNÜM

Mikro cerrahi bir girişim olan fue saç ekimi; hastanın saç kaybı skalası, Saç kökü kalınlığı, donör(verici bölge) alan yeterliliği analizi ile planlanıp yapılır. Modern fue tekniklerine göre saç çizgisi belirlenip ekilecek kök sayısına göre fue yöntemi belirlenir hata payı olmaksızın en başarılı sonuç ile doğal görünüm elde edilir.

 

 

FUE teknolojisinin başından itibaren 9 yıldan fazla deneyim sunuyoruz…

https://haarexclinic.com/fue-teknigi/
link

  Ofis

  Antalya Şube : Cumhuriyet,629 Sk no:16 07160 Muratpaşa/ANTALYA- İstanbul Şube : Altunuzade,Nuhkuyusu cd No:94 34662 Üsküdar/istanbul

  Telefon Numaralarımız

  0533

  E-Posta

  info@haarexclinic.com

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma: 10:00-18:00
  Cmt-Paz: 10:00-14:00

  TurkishEnglishGermanItalianSpanish